AZC Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:

Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim.

Pomorski Broker Eksportowy ułatwi firmom z sektora MSP rozwój działalności na rynkach międzynarodowych. To pierwszy regionalny kompleksowy system wspierający działalność  pomorskich przedsiębiorców za granicą. Kierowany jest zarówno do firm, które jeszcze nie podejmowały działań eksportowych a mają potencjał, jak również do prowadzących działalność na rynkach zagranicznych.

POMORSKI BROKER EKSPORTOWY jest projektem partnerskim realizowanym przez Agencję Rozwoju Pomorza – PARTNERA WIODĄCEGO, Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza, Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość/O. Terenowy Gdańsk, Inkubator STARTER, INVESTGDA i Pomorski Park Naukowo-Technologiczny.

 


Tytuł projektu:
Promocja marki ALTERCORE podczas Targów EDGE 2019 szansą na rozwój firmy na rynkach Wielkiej Brytanii i USA.
Motywem przewodnim realizacji projektu jest potrzeba dotarcia do szerszego grona potencjalnych klientów poza obszarem Europy, wyjście poza strefę sprzedaży internetowej oraz poszerzenie sieci dystrybutorów obuwia marki Altercore na świecie. 
Głównym celem jest promocja marki podczas Targów Edge – poprzez wystawienie produktów na wynajętych stanowiskach z równolegle idącą promocją marki w mediach partnerujących Targom oraz w katalogu targowym, co zwiększy dotarcie do potencjalnych kontrahentów i klientów.

Kwota dofinansowania: 38 525zł